Menu
Your Cart

Hakkımızda

1999 yılında amatör bir ruhla başlayan yazılım hayatımızı; müşterilerimizden gelen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirdik. Bu ihtiyaç ve talepler, farklı sektörlere ilişkin farklı yazılımları geliştirmemize neden oldu.

2007 yılında günümüze barkodlu satış sistemleri faaliyet alanımızdır.

Aynı amatör ruhu koruyarak; müşterilerimize artı bir değer katan, kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayan, sektörlerindeki ihtiyaçlarını karşılayan, iş verimini ve rekabet gücünü arttıran ürünler sunmaya devam etmektir.

Bilişim sektöründe kalıcı bir büyüme sağlayarak farklı hizmet anlayışı ile adından söz ettiren bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

4.000'den fazla müşterimizde %99 memnuniyet oranı.

Farklı sektörden birçok müşterimizin, ortak iş süreçlerinde kullanabilecekleri Paket Programlarımızla; işlerini daha iyi takip edebilmelerini, zamandan tasarruf sağlamalarını,hata oranını sıfıra indirmelerini,kaynaklarını etkin ve verimli kullanmalarını sağlamaktır. Güvenilirliği, sade tasarımı, çabuk kavranabilirliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken paket programlarımızı yine aynı prensiple yazmaya devam etmektir.

İnternet altyapısının hızla geliştiği çağımızda, müşterilerimizin bu gelişimin arkasında kalmaması için Web İçerikli Çözümler üretmektir.Web tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek değişen iş dünyası ihtiyaçlarına etkili ve hızlı bir şekilde cevap vermelerini sağlamaktır.