Bilgi Hattı: 0 (850) 480 90 90

Vizyon ve Misyon

1999 yılında amatör bir ruhla başlayan yazılım hayatımızı; müşterilerimizden gelen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirdik. Bu ihtiyaç ve talepler, farklı sektörlere ilişkin farklı yazılımları geliştirmemize neden oldu.

Aynı amatör ruhu koruyarak; müşterilerimize artı bir değer katan, kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayan, sektörlerindeki yazılım ihtiyaçlarını karşılayan,iş verimini ve rekabet gücünü arttıran yazılımlar geliştirmeye devam etmektir.

Bilişim sektöründe kalıcı bir büyüme sağlayarak farklı hizmet anlayışı ile Adından Söz Ettiren bir yazılım firması olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

MakroCell Misyon


Farklı sektörden birçok müşterimizin, ortak iş süreçlerinde kullanabilecekleri Paket Programlarımızla; işlerini daha iyi takip edebilmelerini, zamandan tasarruf sağlamalarını,hata oranını sıfıra indirmelerini,kaynaklarını etkin ve verimli kullanmalarını sağlamaktır. Güvenilirliği, sade tasarımı, çabuk kavranabilirliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken paket programlarımızı yine aynı prensiple yazmaya devam etmektir.

Müşterilerimizin sektörlerindeki paket programların ihtiyaçlarına hitap etmediği veya yetersiz kaldığı durumlarda, Size Özel Yazılımlar geliştirmektir. Müşterilerimizin birebir ihtiyaçlarını, sorunlarını ve isteklerini iyi analiz edip, onlara en doğru ve en etkin yazılımlar üretmek, işlerini kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İnternet altyapısının hızla geliştiği çağımızda, müşterilerimizin bu gelişimin arkasında kalmaması için Web İçerikli Çözümler üretmektir. Web tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek değişen iş dünyası ihtiyaçlarına etkili ve hızlı bir şekilde cevap vermelerini sağlamaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, bu istek ve taleplerin en doğru şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmak ana hedefimizdir.

Paket Barkod Sistemleri.
Ayrıntılı bilgi için marketimizi ziyaret edin.