Menu
Your Cart

MakroCell

BarkodSis BarkodSis
Yeni Popüler
  İşletmeniz için barkodlu satış programı - BarkodSis BarkodSis satış programı, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmelere uygun olarak geliştirilmiştir. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum ve kullanımı olabildiğince yalın olan barkodsis, birka..
4.800,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
BarkodSis Eko BarkodSis Eko
Yeni Popüler
İşletmeniz için barkodlu satış programı - BarkodSis Eko BarkodSis EKO, barkodlu satış programı, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmeler için uygun fiyatlı satış ve mağaza yönetim programıdır. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum, kullanımı olabildiğince yalın ola..
3.900,00TL
Vergiler Hariç:3.250,00TL
BarkodSis Pro BarkodSis Pro
Yeni Popüler
  BarkodSis Pro, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmelere uygun olarak geliştirilmiştir. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum ve kullanımı olabildiğince yalın olan barkodsis pro, birkaç dakikalık personel eğitimi ile herkes tarafından kullanıla..
9.000,00TL
Vergiler Hariç:7.500,00TL
CiroPos Restoran Programı CiroPos Restoran Programı
Yeni
Restoran programı rekabetin hat safhada olduğu günümüzde artan maliyetler ile müşterilerin kaliteli yemek ucuz fiyat beklentileri arasında kalan işletmelerin, ürün reçeteleri ile en doğru maliyet hesabını yaparak müşterinin beklentilerini karşılaması aynı zamanda ayakta kalması için gerekmekted..
6.000,00TL
Vergiler Hariç:5.000,00TL
PeraPos PeraPos
Yeni Popüler
Perakende Barkodlu Satış Programı PeraPosPerakende Satış Barkod Programı perakende müşterisi olan işletmeler için geliştirilmiş kullanımı kolay bir iş yönetim çözümüdür. Hediyelik Eşya, Bahçe Malzemeleri, Sağlık, Gıda, Market, Büfe, Mücevher, Spor Malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktad..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Siberya Teknik Servis Programı Siberya Teknik Servis Programı
Yeni
Siberya Teknik Servis Takip Programı arıza takibi yapan firmalar için geliştirilmiştir.Tek bir ekran kullanılarak arızaya gelen cihaza ait bilgiler, müşteri bilgileri, şikayet, teknisyen notu ve tamir tutarını aynı ekranda görmenize ve işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.Yazılım isterseniz tek kull..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:1.666,67TL
Vento Ön Muhasebe Programı Vento Ön Muhasebe Programı
Yeni
İşletmeler İçin Vento Ön Muhasebe ProgramıKüçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı, basit arayüzü sayesinde stok giriş - çıkış işlemleri, cari tahsilat - tediye işlemleri, irsaliye - fatura işlemleri, çek - senet işlemleri, b..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:1.666,67TL
BarkodSis Android Depo ve Sayım Uygulaması BarkodSis Android Depo ve Sayım Uygulaması
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Android Çok Şubeli Depo ve Sayım Uygulaması** Mobil Depo Yönetimi, envanter ve tahsilat uygulamasıdır. Bu uygulama BarkodSis programınız varsa kullanılabilir.** Kullanılacak Android cihaz ARM tabanlı işlemciye sahip olmalıdır. Uyumlu Android sürümleri için bizim..
1.080,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
BarkodSis Android Hızlı Satış Modülü
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Android Çok Şubeli Hızlı Satış Uygulaması** Mobil mağaza içi hızlı satış uygulamasıdır. Bu uygulama BarkodSis programınız varsa kullanılabilir.** Kullanılacak Android cihaz ARM tabanlı işlemciye sahip olmalıdır. Uyumlu Android sürümleri için bizimle iletişime ge..
1.080,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
BarkodSis Ek Terminal Lisansı
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis İlave Ek Terminal Lisansı ** Bu lisans temin edildiğinde programı farklı bir bilgisayara kurarak ortak veri giriş/çıkş işlemleri yapabilirsiniz. ** Mağaza dışından bağlantı kuracak lokasyonların VPN kullanıyor olması güvenlik açısından önemlidir. Sadec..
900,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
BarkodSis Fiyat Gör Modülü
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Fiyat Gör Modülü ** Windows işletim sistemleri için müşteri ürün barkodunu okuttuğunda satış fiyatını gösterir.   HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR? > Market, Bakkal ve Büfeler > Hırdavat & Yedek Parça >..
900,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
BarkodSis Para Puan Lisansı
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Para Puan Lisansı ** Müşteri sadakati hedefleyen işletmelerde müşterilere puan kazandırma, takip etme ve harcatma özellikleri. Sadece Windows ile uyumludur.   HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR? > Market, Bakkal ve..
900,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)